Yıldızspor Yeni Transferi

Yıldızspor Yeni Transferi

Aydın’ın önemli takımları arasında yer alan Yıldızspor yeni transferi ile gündem olmayı başardı. Gelecek sezon itibariyle şampiyonluk hedefi bulunan Yıldızspor’un bunun için etkili bir transfer çalışmasını ortaya koyduğu biliniyor. Bu kapsamda tecrübeli futbolcu Samet Albayrak’ı renklerine bağlayan Yıldızspor böylece kadrosunu güçlendirmeyi sürdürdü.

Geçtiğimiz sezon itibariyle Çine Madranspor takımın kadrosunda yer alan Samet Albayrak, Yıldızspor futbol takımına imza attı. Çine Madranspor takımıyla şampiyonluk sevinci yaşayan Albayrak, tecrübesiyle ön plana çıkıyor. Yetenekli oyuncu daha önce de Yıldızspor formasını giymişti.

Yıldızspor Yeni Transferi Samet Albayrak

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig takımları arasında yer akan Yıldızspor önemli bir transfer çalışmasına imza attı. Bu kapsamda geçtiğimiz sezon Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde şampiyon olan Çine Madranspor takımının oyuncusu olan Samet Albayrak’ı renklerine bağladı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Liginin tecrübeli ve yetenekli futbolcusu olan Samet Albayrak, 2 sezon öncesinde yine Yıldızspor takımının formasını giyiyordu. Yıldızspor futbol takımının internet sayfasından yapılan paylaşıma göre Samet Albayrak artık resmen Yıldızspor futbol takımının kadrosunda yer alıyor.

Güncel Yazılar