Yıldızspor Transfer Konusunda İddialı

Yıldızspor Transfer Konusunda İddialı

Gelecek sezonun hazırlıklarına başlayan Aydın Yıldızspor transfer konusunda da iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Bölgesel Amatör ligde oynayan Yıldızspor futbol takımı, gelecek sezona etkili bir şekilde hazırlanıyor. Konuya dair açıklamalarda bulunan teknik direktör Mehmet Öztürk, özellikle iç transfere öncelik verdiklerini de ifade ediyor.

İç transfer için ön görüşmeleri tamamladıklarını ifade eden Yıldızspor teknik direktörü, bu görüşme neticesinde transfer döneminin şekilleneceğini de ifade etti. Özellikle bayramdan önce iç transferde bir çok şeyi netleştirmeyi amaçladıklarını ifade eden teknik adam, bu sayede rotayı dış transfere çevirebileceklerini de ifade ediyor.

Yıldızspor Transfer İçin Hazırlanıyor

Bölgesel Amatör ligde mücadele eden Yıldızspor transfer için etkili bir hazırlık döneminin içerisine girmiş bulunuyor. Bu kapsamda ön görüşmelerini tamamlayan kulüp yönetiminin, ilk önce iç transferi netleştirmeyi amaçladığı da biliniyor. Öte yandan kulübün dış transferde de etkili bir çalışmayı ortaya koyabilmek için araştırma içerisinde yer aldığı da biliniyor.

Aydın temsilcisi olan Yıldızspor takımının teknik direktörü olan Mehmet Öztürk, iç transfer konusunda önemli açıklamalara yer verdi. Bu kapsamda iç transferde henüz kimin kalıp kimin kalmayacağının tam net olmadığını ifade eden teknik direktör bayramdan önce pek çok şeyin netleşeceğini de ifade ediyor.

Güncel Yazılar