Aydın Yıldızspor 4 Ağustos’ta Sahada Olacak

Aydın Yıldızspor 4 Ağustos’ta Sahada Olacak

Aydın kentinin futboldaki önemli temsilcisi olarak karşımıza çıkan Aydın Yıldızspor gelecek sezonun hazırlıklarına başlayacak. 4 Ağustos tarihi itibariyle sahaya çıkmayı planlayan Yıldızspor Futbol Takımının, gelecek sezona iddialı bir şekilde hazırlandığı da ifade ediliyor.

2020 – 2021 sezonunun hazırlıklarına şimdiden başlamak isteyen Yıldızspor, bu kapsamda 4 Ağustos tarihinde top başı yapacak. Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligde etkili performans ortaya koyan Aydın temsilcisi takımın gelecek sezona daha iddialı bir şekilde hazırlandığı ifade ediliyor. Bu kapsamda takımın transfer çalışmalarını da hızlandırdığı biliniyor.

Aydın Yıldızspor Takviye Yapıyor

Yıldızspor takımının kadrosuna takviye yaparak gelecek sezona hazırlık yaptığı ifade ediliyor. BAL ( Bölgesel Amatör Lig) kapsamında oynayan Yıldızspor bu ligde ilk kez mücadele etmesine rağmen etkili bir performans ortaya koymayı başardı. Teknik direktör Mehmet Öztürk yönetiminde antrenmana çıkacak olan Yıldızspor, 4 Ağustos tarihi itibariyle top başı yaparak, gelecek sezona hazırlık yapmaya başlayacağı ifade ediliyor. Öte yandan Aydın temsilcisi futbol takımının kadrosuna 4 -5 oyuncuyu da takviye ettiği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar