TFT Turnuvasına Aydın Kentinde Yoğun İlgi

Aydın Gençlik ve Spor

Aydın kentinde düzenlenen TFT Turnuvasına sporculardan büyük bir destek geldi. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Team Fight Tactics etkinliğine yoğun bir ilgi gösteriliyor. Söz konusu etkinlik Aydın e – spor il temsilciliği tarafından da destekleniyor.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Aydın kentinde sıra dışı bir faaliyete imza atılıyor. Bu kapsamda şehirde online bir ortamda Team Fight Tactics turnuvası düzenleniyor. Sporcuların hatta ülke genelindeki sporcuların dahi yoğun ilgi gösterdiği turnuvaya toplamda 160 sporcunun katılım gösterdiği ifade ediliyor.

Dijital Ortamdaki Turnuvaya Yoğun Katılım

Korona virüs sürecinde pek çok spor organizasyonun iptal edilmesi neticesinde yeni arayışlar ortaya çıktı. Bu kapsamda Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından oldukça güzel bir organizasyon dijital ortamda başladı. Organizasyona etkili bir katılımın da gösterildiği ifade ediliyor.

Pandemi sürecinde TFT organizasyonuna online bir şekilde katılma avantajına sahip olan 160 sporcu söz konusu turnuvaya katılım gösterdi. Öte yandan turnuvada başarı gösteren sporculara ödüllerinin de evlerinde teslim edildiği bildirildi.

Güncel Yazılar