Online Spor Kursları Aydın’da Başladı

online spor kursları

Ülkemizde yaşanılan pandemi sürecinde vatandaşların spor yapmalarına destek olmak amacıyla Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü online spor kursları başlattı. Vatandaşların pandemi sürecinde spordan uzak kalmamalarını amaçlayan online spor kurslarına vatandaşlardan da yoğun bir ilgi geldiği ifade ediliyor. Bu kapsamda spor il müdürlüğünün etkili bir kampanyaya imzasını attığı da belirtiliyor.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan uzman antrenörlerinin eşlik ettiği online kurslarının vatandaşlardan yoğun ilgi gördüğü ifade ediliyor. Konuya dair açıklamada bulunan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bu etkinliğin amacının durağan yaşamı harekete geçirmek olduğunu ifade ediyor.

Sosyal Medyadan Canlı Yayın

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün başlattığı online spor kursları vatandaşların durağan yaşantısına hareket getirmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda söz konusu etkinliğin uzman antrenörler gözetimin yapılmasının planlandığı ifade ediliyor.

Online spor kurslarının sosyal medya hesabı üzerinden canlı olarak yayınladığı belirtiliyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün sosyal medya hesaplarından yapılan canlı yayınla vatandaşlara spor yapma çağrısı da yapılıyor.

Güncel Yazılar