Sökespor’da Heyecanlı Bekleyiş

Sökespor

BAL 8. Grupta mücadele eden Sökespor futbol takımının matematiksel olarak grubu 2. Sırada tamamlayacağı kesinleşti. Bu gelişme sonrasında Ligde Play – Out oynaması kesinleşecek olan Sökespor, artık rakiplerini bekliyor.

Sökespor Play – Out maçları için heyecanlı bir bekleyiş içerisinde yer alırken, Süper Amatör lig Play Off maçlarını da yakından takip edecek. Ligin kalan sezonu için herhangi bir iddiası bulunmayan Sökespor futbol takımının, matematiksel olarak bir iddiasının kalmadığı belirtiliyor.

Sökespor Maçlarına Prestij İçin Çıkacak

Aydın kenti temsilcisi olan Sökespor futbol takımının BAL’da kalabilmek için Play Out maçlarına çıkacağı kesinleşti. Kalan maçlarını prestij için oynayacak olan Sökespor, Play Out maçları için rakiplerini heyecan içerisinde bekliyor.

Sökespor futbol takımının yoluna devam edebilmesi için Play Out maçlarını kazanması gerekiyor. Öte yandan takım futbolcularının etkili bir şekilde bu maçlara hazırlandığı da biliniyor. Sökespor yoluna devam edebilmek için Aydın ilindeki rakiplerinden birisiyle karşı karşıya gelecek.

Güncel Yazılar