Aydın Kadın Voleybol Takımı İddialı

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı

Aydın kentinin temsilcisi olan kadın voleybol takımın oldukça iddialı bir hazırlık dönemi yaşadığı biliniyor. Bu kapsamda Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı taraftarından da destek alıyor. Aydın kentine yakışan bir şekilde bir başarı ortaya koymak isteyen Aydın Kadın Voleybol Takımı, lig hazırlıklarına da şimdiden başlıyor.

Konuya dair bir açıklama yapan Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Özlem Çerçioğlu önemli açıklamalar yaptı. Takım olarak Aydın kentine yakışan bir başarıyı sağlamayı çok istediklerini belirtti. Bu kapsamda takımın çalışmalarına devam ettiğini ifade eden Çerçioğlu, kendilerinin de takımın arkasında durduklarını ifade etti.

Aydın’da Voleybol Tutkusu Hep Var

Aydın kentinin her zaman voleybol tutkusuna sahip olan bir kent olduğunu ifade eden Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı, bundan dolayı kadın voleybol takımının da başarılı olduğunu iletti. Bu kapsamda takımın altyapısına katkı sunmak için de etkili bir performans ortaya koyduklarını ifade eden Çerçioğlu, her zaman takımlarını destekleyeceklerini de ifade etti. Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Aydın kentinde yaşayanların gönlünü fethetmeyi başarmış olan bir takım olarak karşımıza çıkıyor.