Sökespor’da Doğan Gollerini Konuşturuyor!

Sökespor

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’inde oynayan Aydın Sökespor takımının başarılı forveti olan Doğan Yaşar Keskin; attığı gollerle gündem oldu. Özellikle ligin ikinci yarısında atmış olduğu gollerle takımına hayat veren yetenekli golcü, bu sayede adından da sıklıkla söz ettiriyor.

Sezon arası dönemde Çiğli Belediyespor takımından transferi yapılan Doğan Yaşar; attığı gollerle adından sıklıkla söz ettirmeyi de başardı. İkinci yarı itibariyle takıma adeta hayat veren isim olan Doğan; ikinci yarı itibariyle toplamda 4 gol attı. Böylece takımının en çok gol atan ismi olan Doğan Yaşar; etkili oyunuyla göz doldurdu.

8 Maçta 4 Gol Attı

İkinci yarı itibariyle toplamda 8 maçta forma giyen yetenekli oyuncu, bu maçlarda toplam 4 gol bulmayı da başardı. Kadroya dahil olduktan sonra etkili oyunuyla büyük beğeni kazanan Doğan Yaşar, ikini yarı itibariyle adeta takımını omuzladı.

Aydın temsilcisi olan Sökespor bünyesinde oynayan yetenekli golcü; etkili oyunu sayesinde hocasının da gözde futbolcusu olmayı başardı. Yapmış olduğu açıklamada önemli olan takımının  kazanması olduğunu belirten yetenekli golcü, takımının başarısı için mücadele ettiğini de sözlerine ekledi.