Artık Aydın’da Evler Spor Salonu Oluyor!

Aydın

Covid 19 salgını sürecinde insanların evlerinde vakit geçirmeye başlamaları Aydın kentinde sıra dışı bir aktivitenin geliştirilmesini tetikledi. Bu kapsamda Aydın’ın Didim ilçesinin Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün farklı bir kampanyaya imzasını attığı ifade ediliyor. Bu kapsamda minik sporcular evlerinde ziyaret edilerek; onlara antrenman yaptırılıyor.

Evimizin Salonu Spor Salonu adındaki kampanya kapsamında Didim Belediyespor’un yetenekli minik oyuncularına evlerinde antrenman yaptırıldığı ifade ediliyor. Korona virüs salgını sonrasında bütün spor aktivitelerinin durulması üzerine Didim İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün etkili bir kampanya düzenleyerek; Evimizin Salonu Spor Salonu, etkinliğini başlattıkları ifade ediliyor.

Minikler Evlerinden Antrenmanlarını Yaptı

Aydın Didim ilçesinde gerçekleştirilen kampanya kapsamında bu hafta itibariyle Didim Belediyespor takımının minikleri ziyaret edilerek, onlara birtakım antrenman malzemeleri de iletildi. Antrenman malzemelerini teslim alan minikler ise evlerinde antrenmanlarını yaparak; kampanyaya destek oldu.

Didim Belediyespor Kulübünün Başkanı yapmış olduğu açıklamada, önceliklerinin miniklerin evlerinde kalması olduğu ifade ederek; etkinliği düzenleyenlere teşekkürlerini iletti. Ülke olarak zor bir süreçten geçildiğini ifade eden başkan; bu süreç atlatıldıktan sonra çalışmalarına aynen devam edeceklerini de sözlerine ekledi.