Nazilli Belediyespor Toplanacak

Nazilli Belediyespor

Nazilli Belediyespor Toplanacak

Liglerin başlamasına dair bir netlik ortaya çıkması durumunda Nazilli Belediyespor takımı da toplanma kararı alacak. Bu kapsamda liglerin Haziran ayının ikinci yarısı itibariyle açılma ihtimalinin belirlenmesi üzerine Naz Naz takımı da hafta sonu itibariyle top başı yapmak kararı aldı.

TFF 3. Lig takımları arasında yer alan Naz Naz, 3. Grup Play –Off’ta mücadele ediyor. Korona virüs önlemleri kapsamında takımın çalışmalarına bireysel olarak devam ettiği biliniyor. Bu kapsamda lig maçlarına bireysel olarak hazırlık yapan Nazilli Belediyespor’un hafta sonu itibariyle çalışmalarına başlayacağı ifade ediliyor.

Play – Off’ta Mücadele Ediyor

Nazilli Belediyespor takımı Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 3. Grup’ta Play – Off mücadelesi veriyor. Bu kapsamda hazırlıklarına bireysel antrenmanlarla devam eden futbolcuların hafta sonu itibariyle toplu çalışmalara başlayacağı ifade ediliyor.

Naz Naz teknik direktörü olan Yavuz İncedal yaptığı açıklamada insan sağlığının her şeyin üzerinde olduğunu ifade ederek; liglerin kaldığı yerden devam etmesi taraftarı olduklarını ifade ediyor. Teknik ekip korona virüs tehdidinin ortadan kalkmasından sonra maçların nasıl oynanacağına karar verilmesi sonrasında hazırlık çalışmalarını şekillendirecekler.