Nazilli Belediyespor’dan Mesaj Var

Nazilli Belediyespor

Koronavirüs salgını sonrasında futbolsuz kaldığımız bu günlerde Aydın temsilcisi olan Nazilli Belediyespor futbolcuları açıklamalarda bulundu. Hem takımın futbolcuları hem de teknik ekip; futbolu çok özlediklerini belirterek; bir an önce bu günlerin geçmesini beklediklerini ifade etti.

Nazilli Belediyespor’un teknik direktörü olan Yavuz İncedal; yapmış olduğu açıklamada, Yeşil sahalara ara verilen bu dönemde futbolu özlediğini ifade ederek; Eski günlere dönebilmenin arzusu içerisinde yer aldığını açıkladı. Koronavirüs salgını sonrasında ülkemizde liglere ara verildiğini belirten İncedal, kendilerinin de lige verilen arada bireysel olarak çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı.

Hem Taraftarları Hem De Yeşil Sahaları Özledik!

Nazilli Belediyespor takımının teknik direktörü olan Yavuz İncedal; hem yeşil sahaları hem de taraftarları çok özlediklerini ifade ederek; bu günlerin biran önce bitmesini beklediklerinim de sözlerine ekledi. Kendilerinin ve futbolcularının yerlerinin sahalar olduğunu belirten yetenekli teknik adam; futbolu çok özlediklerini de sözlerine ekledi.

Nazilli Belediyespor’un futbolcuları da yaşanılan sürece dair birtakım açıklamalar yaparak; duygu ve düşüncelerini taraftarlarla paylaştılar. Taraftarlara evde kal mesajı veren futbolcular; bu sürecin bir an önce atlatılması temennisinde de bulundular.