Nazilli Belediyespor Kaptanla Devam Dedi!

Nazilli Belediyespor Kaptanla Devam Dedi!

Aydın Nazilli Belediyespor futbol takımı, takım kaptanı olan Zafer Özden ile sözleşme uzattı. Tecrübeli kaptanla 1 + 1 olmak üzere 2 yıllık sözleşme imzalayan Nazilli takımı,  böylece iç transferde önemli bir başarıya da imza atmış oldu.

Gelecek sezonun hazırlıklarına başlayan Nazilli temsilcisi takımda ilk hedef iç transferi bitirmek! Bu kapsamda tam olarak 17 futbolcusunun sözleşmesi bitmiş olan Siyah Beyazlı takımda, pek çok futbolcuyla yeniden sözleşme imzalanması da bekleniliyor.

Nazilli Belediyespor İç Transferde Hareketli

İç transferde hareketli bir dönem yaşayan N. Belediyespor, öncelikli olarak takım kaptanıyla sözleşme yeniledi. Bu kapsamda 34 yaşındaki tecrübeli kaptan Zafer Özden ile sözleşme yenileyen Siyah Beyazlı ekip böylece iç transfere de hareketli bir şekilde giriş yapmış oldu.

Diğer yandan Nazilli Belediyespor’un iç transferde 17 futbolcusunun sözleşmesinin bittiği de bildirildi. Bundan dolayı iç transferde hızlı bir çözüm geliştiren Aydın temsilcisi ilk olarak takım kaptanı ile sözleşme yeniledi. Böylece iç transferde önemli bir başarıya da imzasını atmış oldu.

Güncel Yazılar