Nazilli Belediyespor Hazırlıklarına Devam Ediyor

Nazilli Belediyespor futbol takımı,

TFF 3. Liginde mücadele eden Nazilli Belediyespor futbol takımı, ligin açılmasını sabırsızlıkla bekliyor. Bilindiği üzere TFF 3. Lig maçları pandemi sürecinde askıya alınmıştı. 18 Temmuz tarihi itibariyle de TFF 3. Lig maçlarının başlatılması kararı alınmıştı. Bu kapsamda çalışmalarına hız veren Nazilli temsilcisinin etkili bir antrenman programını uyguladığı biliniyor.

Aydın şehrinin TFF 3. Ligdeki temsilcisi konumunda yer alan Nazilli Belediyespor, ligin açılmasını sabırsızlık içerisinde bekliyor. 3. Lig takımlarının 18 Temmuz tarihinden sonra çok daha yoğun bir döneme giriş yapacakları biliniyor.

Nazilli Belediyespor Play Off Hedefliyor

Nazilli Belediyespor futbol takımı, oldukça etkili bir döneme giriş yapacağı için yoğun bir antrenman sürecine de dahil oluyor. Bu kapsamda Nazilli Belediyespor takımının teknik direktörü olan Yavuz İncedal, hedeflerinin Play – Off oynamak olduğunu da vurguluyor.

Play – Off hedeflerinin bulunduğunun altını çizen Nazilli Belediyespor teknik direktörü Yavuz İncedal, oldukça umutlu konuşuyor. Pandemi sürecinde futboldan uzak kaldıklarını ifade eden incedal, oyuncularının lig maçlarına hazır olduklarını da belirtiyor.

Güncel Yazılar