Aydın BŞB Voleybol Takımı Antrenmana Başladı

Aydın BŞB Voleybol Takımı Antrenmana Başladı

Türkiye Vestel Venus Sultanlar Ligi takımları arasında yer alan Aydın BŞB Voleybol Takımı, gelecek sezonun hazırlıklarına başladı. Böylece gelecek sezon itibariyle ligde etkili bir şekilde var olmak isteyen voleybol takımının, etkili bir antrenman dönemine giriş yaptığı biliniyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol takımı gelecek sezonun hazırlıklarına şimdiden başladı. Bu kapsamda mavi beyazlı takımın korona virüs önlemlerine dikkat ederek, etkili bir antrenman dönemine giriş yaptığını söylemek mümkün olmaktadır.

Aydın BŞB Voleybol Takımı Hızlı Başladı!

Yörük Ali Efe Tesislerinde antrenmanlarına başlayan Aydın BŞB Voleybol Takımı, gelecek sezona hızlı bir şekilde hazırlanıyor. Bu kapsamda Aydın temsilcisi takımın antrenman sürecine start verdiği de biliniyor. Böylece Mavi beyazlılar, gelecek sezon başarılı bir sezonu yaşamayı da istiyor.

Korona virüs önlemleri kapsamında gerekli sağlık kontrolünden geçirilen voleybol takımının bu tarama sonrasında antrenmanlarına başladıkları ifade ediliyor. Öte yandan Aydın temsilcisi voleybol takımının gelecek sezon itibariyle oldukça iddialı olduğu da biliniyor.

Güncel Yazılar