Aydınlılar Sporda Engel Tanımıyor

Aydınlılar spor yapma

Spora olan düşkünlükleriyle ön planda olan Aydınlılar spor yapma konusunda da engel tanımıyor. Bu noktada Aydın Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde özellikle sabah sporunda bulunan Aydınlılar, korona virüs önlemlerine de dikkat etmeyi ihmal etmiyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın halkının taleplerini karşılamak noktasında etkili bir çalışmayı ortaya koymaya başlamıştı. Yakın zamanda tüm ilçelere yayılan sabah sporu etkinliğine Aydınlıların da yoğun bir ilgi gösterdikleri biliniyor. Bu kapsamda Aydın halkının özellikle korona virüs tedbirlerine etkili bir şekilde uyum sağladıklarını da rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Aydınlılar Sabah Sporu Yapıyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde sabah sporunu birlikte yapan Aydınlılar, park ve bahçelerde spor yapmaya devam ediyor. Profesyonel eğitmelerin eşlik ettiği sabah sporu etkinliklerinin oldukça verimli geçtiği de biliniyor. Aydın Büyükşehir Belediyesinin bu etkinliği vatandaşlar tarafından da yoğun bir ilgi görmeyi başarıyor.

Bu kapsamda Aydın Nazilli başta olmak üzere Didim ve Kuşadası gibi ilçelerde de vatandaşların sabah sporu etkinliğine etkili bir şekilde katılım gösterdikleri de biliniyor. Söz konusu sabah sporu etkinliklerinin her sabah saat 8 ile 10 arasında yapıldığı da biliniyor.

Güncel Yazılar