Nazilli 2 Aralığa Kadar Arada

2 aralığa kadar ligde maçı olmayan Nazilli Belediyespor, ligdeki 11. Haftasını bay olarak geçirecek. 2 Aralık tarihine kadar hazırlanma ve antrenmanlarına devam edecek olan takım Darıca Gençlerbirliği maçı için tam gaz hazırlanmayı istiyor. 2 Aralık’ta oynayacağı Darıca Gençlerbirliği karşılaşması için tam gaz antrenmanlara devam eden siyah beyazlı takımda artan, korona virüs vakaları ve sakatlıklar moral bozukluğuna neden olmuştu. Tüm eksiklere rağmen yenilenme antrenmanlarına başlayan takım bir an önce covid-19 testi pozitif çıkan ve sakatlığı bulunan oyuncuların iyileşmesini temenni ediyor. Diğer oyuncuları ile de antrenmanlar yaparak önümüzdeki günlerde ligde oynayacağı maçlara hazırlanıyor.

Nazilli Belediyespor’a İyi Gelen Ara

Misli.com 3. Lig 2. Grup’ta haftayı bay olarak geçiren Nazilli Belediyespor 2 Aralık’ta oynayacağı Darıca Gençlerbirliği karşılaşmasına kadar covid-19 testleri pozitif çıkan, hasta olan ve sakatlıkları bulunan oyuncularının takıma geri dönmesini bekliyor. Diğer bir yandan ise takımın geri kalanı ile antrenmanlara devam ediyor.

Ligde en son oynadığı Çengelköy galibiyeti sonrasında puanını 19’a çıkartarak liderlik konumuna oturdu. Nazilli Belediyespor, ligin 11. Haftasını bay olarak geçireceği belli oldu. Takım içerisindeki korona virüs vakaları ve sakatlıkların bulunması takımın belini büktü. Naz Naz’da yapılan 12 günlük ara takıma ilaç gibi geldi. Çengelköyspor maçı öncesi korona virüs testi pozitif çıkan kaptan Zafer, Muhammet Ali, Hasan ve Bünyamin ile birlikte maçta sakatlanan Aytaç ve Polat Güren ile sakatlığı olan Mehmet Ersavaş’ın bay geçirelecek haftada iyileşmesi ve takımın geri kalanına sahil olması bekleniyor.

Ara Vermedik Çalışıyoruz

Naz Naz, hasta ve sakat oyunculardan yoksun şekilde Darıca Gençlerbirliği karşılaşmasının hazırlıkların gerçekleştirilen yenileme antrenmanı ile başladı. Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Hasan Serme, aranın takıma iyi geldiğini bu ara içerisinde hasta olan ve sakatlığı süren oyuncuların iyileşerek takılma katılması bekleniyor. Teknik direktör Hasan Serme açıklamalarında “Eksiklerimize rağmen Çengelköy maçında alınan galibiyet bize moral oldu. Bu hafta bay olduğumuz için karşılaşma yapmayacağız. Bu süreçte hasta ve sakat oyuncularımızın iyileşmesi için sağlık ekibimiz gerekenleri yapıyor. İnşallah bu zor dönemi atlatıp şampiyonluk hedefi doğrultusunda Darıca Gençlerbirliği maçı tam kadro çıkacağız” sözlerini kullandı.