Gençlik Haftası Etkinlikleri Aydın’da Başladı

Aydın Gençlik

Gençlik Haftası Etkinlikleri Aydın’da Başladı

Aydın kentinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Gençlik Haftası etkinliklerinin başladığı ifade edildi. 15 Mayıs ile 19 Mayıs tarihleri arasının Gençlik Haftası olarak kutlandığı biliniyor. Bu kapsamda Aydın’da birtakım etkinliklerin de yapılacağı ifade ediliyor.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün öncülüğünde 15 Mayıs tarihi itibariyle Gençlik Haftası etkinliğinin başladığı ifade ediliyor. Bu kapsamda Atatürk anıtına çelenk koyma töreninden sonra söz konusu etkinliklerin de başladığı belirtiliyor. Her yıl düzenli olarak kutlanan etkinlikler bu senede öncekilere göre biraz farklı düzenlenecek.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdüründen Açıklama

Bu sene 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Aydın’da kentinde düzenlenecek olan Gençlik Haftası etkinleri başlayacak. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü olan Cenap Filikçioplu; düzenlenmesi planlanan etkinliklere dair ayrıntılı bilgiler verdi.

Bu sene 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinin korona virüs nedeniyle dijital ortamlara kutlanacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda etkinliklerin daha çok sosyal medya platformları üzerinden yapılacağı belirtiliyor.

Güncel Yazılar