Didimliler İçin Özel Spor Etkinliği

Didimliler için spor etkinliği

Aydın Büyükşehir Belediyesi Didimliler için spor etkinliği düzenledi. Ücretsiz olarak düzenlenen spor etkinliğine büyük bir katılımın gösterildiği ifade ediliyor. Yaşanılan pandemi sürecinde insanların spor yapmaktan bir müddet geri durması sonrasında Aydın Büyükşehir Belediyesinin Didimler için özel bir etkinlik düzenlediği ifade edildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı kültür dairesinin öncülüğünde Didim ilçesinde hafta için her gün olmak koşuluyla bir etkinliğin düzenlendiği belirtildi. Bu etkinliğin spor yapmayı isteyenleri teşvik etmek amaçlı olarak yapıldığı belirtildi.

Ücretsiz Spor Etkinliğine Büyük İlgi

Didimliler için spor etkinliği düzenlendiği ifade edilirken bu etkinliğin ücretsiz olarak yapıldığı da ifade edildi. Aydın Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Didimlilere özel düzenlenen spor etkinliğinin hafta içinde 8 ile 10 saatleri arasında yapılacağı da ifade ediliyor.

Özellikle alanında uzman olan spor eğitmenlerin de katılım göstereceği spor etkinliğinin oldukça önemli kazanımlarının bulunacağı da ifade ediliyor. Isınma hareketleriyle başlayan etkinliğin daha sonradan esmene ve gevşeme hareketleriyle devam edeceği de açıklanıyor.

Güncel Yazılar