Aydın’da Amatör Maçlar Başlıyor!

Aydın amatör küme

Korona virüs sürecinde tüm spor organizasyonlarında olduğu gibi amatör kümedeki maçlara da ara verilmiştir. Liglerde 12 Haziran itibariyle yeninden maçların başlanacak olması kararından sonra Aydın amatör küme maçlarının başlatılacağı ifade ediliyor. Aydın ASKF başkanının yapmış olduğu açıklamaya göre; Aydın’da amatör küme maçlarının başlayacağı ifade edildi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig yani BAL sezonun da başlayacak olması; amatör kümelerdeki kulüpleri de harekete geçirdi. Bu kapsamda Aydın kentinde mücadele eden amatör takımların da etkili bir mücadele dönemine girdikleri ifade edildi.

Aydın’lı Takımlar da Hazırlık Yapıyor!

Spor Toto Bölgesel Aydın Amatör Lig maçlarının başlayacak olması sonrasında Aydın’lı amatör takımlarının da etkili bir çalışma düzenine başladıkları ifade ediliyor. Çine Madranspor, Aydın Büyükşehir Belediyespor ile birlikte diğer takımların da hazırlıklarını yapmaya başladıkları ifade ediliyor.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Kuşadasıspor ile Didimspor takımlarının da antrenman çalışmalarına başladıkları ifade ediliyor. Öte yandan bunca süredir futboldan uzak kalan taraftarların da bu sürecin geçmesini bir an önce bekledikleri ifade ediliyor.

Güncel Yazılar