Aydın’da Sosyal Mesafeli Sabah Sporu

Aydın’da sosyal mesafeli sabah sporu

Korona virüs süreci pek çok şeyi etkilediği gibi spor yapma alışkanlığını da etkiledi. Aydın’da sosyal mesafeli sabah sporu organizasyonunun yapılması, spor severler tarafından ilgiyle karşılandı. Özellikle açık havada spor yapmak isteyenlere özel düzenlenen bu etkinlik korona virüs önlemlerine dikkat edilerek yapılıyor.

Aydın kentinde artık sabah sporlarının etkili bir şekilde yapılabildiği ifade ediliyor. Bu kapsamda sabah sporu müdavimi ola insanlar için Aydın Büyükşehir Belediyesinin önemli bir etkinlik oluşturduğu ifade ediliyor. Belediyenin öncülüğünde sabah sporlarının sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde yapılacağı ifade ediliyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Destekliyor

Aydın’da sosyal mesafeli sabah sporu etkinliğini Aydın Büyükşehir Belediyesinin desteklediği de belirtiliyor. Böylece il genelinde sabah sporlarının özellikle sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek yapılması amaçlanıyor.

Sabah saat 8 ile 10 saatleri arasında gerçekleştirilen etkinliklerin, spor severler tarafından ilgiyle karşılandığı da ifade ediliyor. Öte yandan etkinliğe katılanlara Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı olan Özlem Çerçioğlu’nun da teşekkür ettiği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar