Aydın’daki 19 Mayıs Programları Belli Oldu!

Gençlik ve Spor Bayramı

Aydın kentinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinin belli olduğu ifade edildi. Bu sene korona virüs tedbirleri kapsamında farklı bir anma programının oluşacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda 15 ile 19 Mayıs tarihleri arasında gençlik haftası etkinlikleri yapılıyor.

Aydın’da Gençlik Haftası etkinlikleri geçtiğimiz gün Atatürk anıtına çelenk koyulmasıyla başlamıştı. Bu kapsamda il merkezinde ve ilçe merkezlerinde Atatürk anıtına çelenkler konarak, Gençlik Haftası etkinliklerinin de başladığı ifade ediliyor.

19 Mayıs Salı Günü Çelenk Koyulacak

Aydın şehrindeki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Salı Günü saat 10.00 itibariyle Atatürk anıtına çelenk koymasıyla devam edecek. Burada bir bando gösterisinin de yapılması amaçlanıyor.

Bütün bu bilgiler ışığında bu yılki etkinliklerin korona virüs önlemleri kapsamında biraz farklı olacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda bu seneki etkinliklerin daha çok dijital bir ortamda yapılmasının hedeflendiği de ifade ediliyor. Özellikle bu dönemde sosyal medya platformlarının etkili bir şekilde kullanılması amaçlanıyor.

Güncel Yazılar