Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadrosuna Güç Kattı

Aydın Büyükşehir Belediyespor

Türkiye Vestel Venus Sultanlar Ligi takımları arasında yer alan Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımım kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Takımların birer birer transfer dönemine girdiği voleybolda Aydın Büyükşehir Belediyespor’un Kadın Voleybol Takımı da önemli bir ismi kadrosuna katmayı başardı.

ABD’li yetenekli voleybolcu Rachael Adams’ı renklerine kata Aydın Büyükşehir Belediyespor’un Kadın Voleybol Takımı, bu sayede yeni sezonda etkili bir güce de kavuşmuş oldu. Yapılan transferin duyurulması ise kulüp yönetimi tarafından yapıldı.

1 Yıllık Anlaşma İmzalandı

Vestel Venüs Sultanlar Liginin iddialı takımları arasında yer alan Aydın kentinin Büyükşehir Belediyespor’un Kadın Voleybol Takımı, ABD’li voleybolcuyla 1 yıllık sözleşme yaptı. Böylece kadrosunu güçlendiren Aydın temsilcisi takımın, ligde de iddiasını güçlendirmeyi başardığı belirtiliyor.

Kulüp yönetimince yapılan açıklamaya göre ABD’li voleybolcuyla toplamda 1 yıllığına sözleşme imzalandı. Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı yeni oyuncusuna hoş geldin demeyi de ihmal etmedi. Yeni voleybolcusuyla büyük başarılara imza atmak istediklerini ifade eden kulüp yönetimi gelecekten de iddialı bir şekilde söz etti.

Güncel Yazılar