Aydın Amatör Süper Lig Takımı Çine Madranspor’dan Açıklamalar

Aydın Amatör Süper Lig Takımı Çine Madranspor bu hafta Kardeşköyspor’u kendi evinde ağırlayacak. Rakibini yenmek üzere tam gaz idmanlar yapan Çine Madranspor Aydın Büyükşehir Belediyespor deplasmanına moralli gitmek istiyor.

Aydın Amatör Süper Lig 2. Grup lideri Çine Madranspor 2 Şubat 2020 Pazar günü gerçekleşecek Kardeşköyspor – Çine Madranspor maçı için hazırlıklarını yavaştan tamamlıyor. Müsabaka pazar günü saat 14:00’da Çine Yüksel Yalova Stadı’nda gerçekleşecek. Çine Madranspor’un tek hedefi ise Kardeşköyspor maçından galip olarak ayrılmak.

Çine Madranspor, karşılaşmadan 3 puan alarak 2. Grup liderliğini devam ettirmeyi amaçlıyor. Bu sayede Çine Madranspor gelecek hafta gerçekleşecek olan Aydın Büyükşehir Belediyespor deplasmanına maksimum moral ile gidebilecek. Çine Madranspor’un derbi öncesi bu kritik virajı ile ilgili Çine Madranspor Teknik Direktörü Sunay Güneş ve Çine Madranspor Teknik Direktör Yardımcısı Tolga Paldrak açıklamalarda bulundu.

Her Rakibimizi Aynı Düzeyde Ciddiye Alıyoruz

Maça son derece hazırlıklı olduklarını ve gereken mücadeleyi 3 puan için vererek 90 dakika boyunca sahaya yansıtacaklarını vurgulayan Çine Madranspor Teknik Direktörü Sunay Güneş yaptığı açıklamalarda “Hazırlıklarımızı tamamladık ve maç saatini beklemeye başladık. Bizim için rakip ayrımı yok. Her rakibimizi aynı düzeyde ciddiye alıyoruz. Bu maçtan 3 puan ile ayrılan taraf biz olmalıyız ve bunun için ne gerekiyorsa futbolcularım sahada, taraftarlarımız tribünde üzerilerine düşen görevi yapacaklarına inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Tek Rakibimiz Kendimiziz

Çine Madranspor Teknik Direktör Yardımcısı Tolga Paldrak yaptığı açıklamalarda “Çok iyi ve kaliteli bir futbolcu grubuna sahibiz. Futbolcularımız sahada üzerilerinde taşıdıkları sarı yeşil formanın hakkını vererek terletiyor. Bizim tek rakibimiz yine kendimiziz. Eğer biz, biz gibi oynarsak bu maçtan da alnımızın akı ile çıkacak ve 3 puanı Çine’mize armağan edeceğiz. Herkesi tüm sarı zeybekleri maça bize güç olmaya davet ediyoruz” sözlerine yer verdi.