Aydın Atatürk Spor Salonu Bakıma Alındı

Ayın Atatürk Spor Salonu Bakıma Alındı

Tam 60 yıldır tüm Aydınlılara hizmet sunan Aydın Atatürk Spor Salonu bakıma alındı. Konuya dair açıklamada bulunan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, bakım çalışmalarını yerinde inceledi. Onarım çalışmaları devam eden spor salonunda birtakım düzenlemelerin de yapılacağı ifade ediliyor.

Aydın’ın Efeler ilçesinde bulunan spor salonu, oldukça uzun zamandan bu yana vatandaşlara hizmet sunuyor. Bu sene itibariyle bakıma alınan salonun, geniş kapsamlı bir tadilattan geçirileceği de ifade ediliyor. Farklı birtakım düzenlemelerin yapılacağı spor salonunda köklü onarım ve bakım çalışmaları yapılacak.

Aydın Atatürk Spor Salonu Onarıma Alındı

Uzun yıllardan bu yana vatandaşlara hizmet sunan Atatürk Spor Salonu onarıma alındı. Spor salonunun hakem odalarının ve tuvaletlerinin de yenileneceği ifade edildi. Ayrıca spor salonun jimnastik salonunda da birtakım düzenlemelerin yapılacağı ifade edildi.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü olan Cenap Fillikçioğlu, yapılan tadilat çalışmalarını yerinde izledi. Yapılan düzenlemelerden sonra spor salonunun bambaşka bir görünüme kavuşacağı da ifade ediliyor. Spor salonunun ayrıca dış cephe kaplaması da yenilecek.

Güncel Yazılar