Aydın Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımında Yeni İsimler

Aydın Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı ile Belçikalı orta oyuncu Dominika Sobolska takımdan ayrıldı. Bununla birlikte Slovenyalı orta oyuncu Sasa Planinsec da Aydın Büyükşehir Belediyespor’a katıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı daha güçlü bir kadro ile sahaya çıkmak için yeni bir transfer yaptı. Daha önce yaptığı transferinde Pasör Ezgi Dirik’i takıma dahil eden Aydın Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı yeni isminden son derece memnun. Öte yandan Aydın Büyükşehir Belediyespor Belçikalı orta oyuncu Dominika Sobolska ile yollarını ayırdı. Son olarak Slovenyalı orta oyuncu Sasa Planinsec Aydın Büyükşehir Belediyespor’un kadrosuna katıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımının Yeni Transferi Sasa Planinsec Kimdir

Son derece genç ve dinamik bir oyuncu olan Sasa Planinsec 1995 yılında Slovenya doğumlu. Daha önce Çin’in voleybol takımı olan Zhejiang takımında orta oyuncu statüsünde oynuyordu. Planinsec aynı zamanda Slovenya voleybol takımı olan OK Nova KBM Branik ve Alman voleybol takımı olan Dresdner SC takımlarında da yer aldı. 1.85 metre boyunda olduğu düşünülen Sasa Planinsec, gelecek vaat eden oyunculardan biri olarak görülüyor. Planinsec’in, Aydın Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı’nda ligin ikinci yarısında takımı ile birlikte yüksek performanslı maçlara imza atacağı düşünülüyor.

Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Vakıfbank’ı Ağırlayacak

Aydın Büyükşehir Belediyespor kadın voleybol takımı, ligin ikinci yarısının ilk maçında Vakıfbank’ı ağırlayacak. Aydın’ın Sultanları, taraftarından aldığı destek ile Vakıfbank’ı yenerek ligin ikinci maçında galibiyet ile başlamak istiyor. Aydın Büyükşehir Belediyespor kadın voleybol takımı, lider Vakıfbank ile karşılaşacağı maç için sıkı bir çalışma temposuna sahip. Aydın Bşb kadın voleybol takımı – Vakıfbank maçı Aydın’ın Efeler ilçesindeki Mimar Sinan Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Voleybol severlerin merakla beklediği maç, 19 Ocak 2020 Pazar günü saat 14:00’da başlayacak.

Ligin ilk yarısını 7. sırada 14 puan ile tamamlayan Aydın Büyükşehir Belediyespor kadın voleybol takımı Vakıfbank’ı yenmek için moralini yüksek tutuyor. Kıran kırana gerçekleşecek mücadele TRT Spor 2 ekranlarından izlenebilecek.