Aydın Kadın Voleybol Takımı Berabere Kaldı

Aydın Kadın Voleybol Takımı Berabere Kaldı

Aydın ilinin temsilcisi olan Aydın Kadın Voleybol Takımı Nilüfer Belediyespor Voleybol Takımı ile 2 – 2 berabere kaldı. Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımının etkili bir oyun ortaya koyduğu ifade edilirken hazırlık maçının 4 set üzerinden oynandığı da belirtildi.

Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımının yeni sezon hazırlıklarına devam ettiği açıklandı. Bu kapsamda Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımının Nilüfer Belediyespor kadın voleybol takımıyla yaptığı hazırlık karşılaşmasının 2 – 2 berabere sonuçlandığı ifade edildi.

Aydın Kadın Voleybol Takımı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Gelecek sezonun hazırlıklarına devam eden Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımının oldukça etkili bir hazırlık döneminin içerisinde yer aldığı ifade ediliyor. Bu kapsamda Nilüfer Belediyespor kadın voleybol takımıyla hazırlık karşılaşmasına çıkan Aydınlı Sultanlar, bu hazırlık karşılaşmasından 2 – 2 berabere ayrıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımının Nilüfer Belediyespor takımına konuk olduğu karşılaşmanın ligin ikinci hazırlık karşılaşması olduğu da ifade ediliyor. Ligin ilk hazırlık karşılaşmasında Fenerbahçe Opet Kadın Basketbol takımına 3 – 1 yenilen Aydınlı Sultanlar, Nilüfer Belediyespor maçından beraberlikle ayrıldı.