Yızdızspor Gençlerden Umutlu!

Yıldızspor

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8. Grup içerisinde yer alan Yıldızspor özellikle gençlerden yana oldukça umutlu bir takım. Takımın başkanı olan Kaya Özcan, yapmış olduğu açıklamada en büyük kazançlarının altyapıdaki oyuncular olduğunu açıklayarak; onlardan yana umutlu olduklarını da ifade etti.

BAL’da kalmayı garantileyen Yıldızspor, bu başarıyı geçen hafta itibariyle Sökespor’u yenmesiyle elde etmişti. Ligin bitmesine henüz 4 hafta kalmasına rağmen ligde kalmayı garantilemiş olan Yıldızspor’un bu başarısında genç yeteneklerinin başarısı da etkili oluyor. Sökespor ile arasında tam olarak 16 puan bulunan Yıldızspor; ligde ise 45 puan alarak üçüncü sırada yer alıyor.

BAL’da Başarıyı Yakaladılar

BAL sezonundaki ilk yıllarında oldukça başarılı bir grafik çizmeyi de başaran Yıldızspor; Aydın bölgesinde adından da sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Ligde kalmayı garantilemelerinin arından açıklama yapan Yıldızspor Başkanı olan Kaya Özcan; takım olarak özellikle gençlerden umutlu olduklarını ifade ediyor.
An itibariyle ligde üçüncü olduklarını açıklayan Özcan; bu dahi ilk sezonumuz olduğu için büyük bir başarıdır diyerek; gençlerden yana da umutlu olduğunu ifade etti. Altyapıdaki olumlu gelişmelerinin en büyük kazanımları olduğunu ifade eden Özcan; gelecek için de umutlu konuştu.