Yıldızspor’un 4 Oyuncusu Tüm Maçlarda Forma Giydi

Yıldızspor

Aydın bölgesel amatör liginde mücadele eden Yıldızspor futbolcularından 4’ü tüm maçlarda oynadıkları için takımın as’ları olarak görülüyor. Bu futbolcuların isimleri ise; Emre Yıldırım, Emre Akbulut; Mustafa ve Doğukan olduğu açıklandı.

Bu sezondaki 22 karşılaşmanın tamamında Yıldızspor’un formasını giyen bu futbolcuların takımın vazgeçilmezleri arasında yer aldıkları ifade ediliyor. BAL’da mücadele eden Yıldızspor’un vazgeçilmezi olan bu futbolcuların gelecek vaat ettiklerinde ise otoriterler hemfikir.

Tabelayı Da Etkilediler

Çıkmış oldukları karşılaşmalarda skora da katkı sunan bu dörtlü; Yıldızspor takımının vazgeçilmez futbolcuları olarak tanımlanıyor. Lige verilen ara sonrasında tabiri yerindeyse prestij maçları oynayacak olan Yıldızspor’da bu dörtlünün daha pek çok maçta forma giyecekleri tahmin ediliyor. Şimdiye kadar yapmış oldukları 22 maçta toplamda 45 puanı bulunan Yıldızspor’un ligde ikinci sırada yer aldığı da biliniyor.

Mavi beyazlı ekibin vazgeçilmezi olmayı başaran Doğukan Diler, Mustafa Diler, Emre Yıldırım ile Emre Akbulut; istikrarlarıyla da göz dolduruyor. Aydın kentinin yıldızı parlayan bir ekibi olan Yıldızspor’un daha pek çok sezon bu futbolculardan yararlanacağı düşünülüyor. Skora katkı sunmak noktasında da son derece başarılı olan bu 4’lü takımın en istikrarlı futbolcuları olarak tanımlanıyor.