İşte Yıldızspor’un Favori Oyuncusu

Yıldızspor

Aydın şehrinin temsilcisi olan Yıldızspor kadrosunda yer alan Mustafa Diler bu sezonki performansıyla büyük beğeni toplamayı başarıyor. Özellikle etkili performansıyla büyük beğeni kazanan başarılı ön liberonun mücadele azmi büyük beğeni kazanıyor. Takımına büyük katkı sunan Diler; bu sezon görev yaptığı maçlarda da göz dolduruyor.

Bu sezon itibariyle toplamda 22 maça çıkan başarılı ön libero, toplamda 2 de gol atmayı başardı. Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 8. Grup içerisinde mücadele eden Yıldızspor’da oynayan Mustafa Diler; yüksek performansıyla adından söz ettiriyor. 23 yaşındaki başarılı oyuncu bu sezon itibariyle Artvin Hopaspor’dan transfer edilmişti.

Mustafa Diler Performansıyla Göz Dolduruyor

Aydın şehrinin temsilcisi olan Yıldızspor kadrosunda yer alan Mustafa Diler; takım kadrosuna dahil olduğundan bu yana başarılı oyunuyla ön plana çıkıyor. Takım antrenörü Mehmet Öztürk başarılı oyuncuya güvenerek, hemen her maçta forma veriyor. Forma giymiş olduğu maçlarda iki de gol atmayı başaran ön libero; takıma önemli bir katkı sunuyor.

Bu sezon itibariyle takım olarak etkili bir performans ortaya koyduklarını ifade eden Mustafa Diler; tüm takım arkadaşlarına da göstermiş oldukları performanstan dolayı teşekkür ediyor.