Yıldızspor Takımında Milli Gurur!

Yıldızspor Takımında Milli Gurur!

Aydın temsilcisi Yıldızspor adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle halter alanında etkili başarıları ortaya koyabilen Yıldızspor halter alanındaki başarısıyla adından sıklıkla söz ettiriyor. Yıldızspor takımından en son haber ise takım oyuncularının milli gurur yaşayacakları yönündeydi.

Yıldızspor oyuncuları arasında yer alan Sedat Atsız ile Ayşegül Çakın, bu yıl Finlandiya’da yapılması planlanan halter şampiyonasına katılacaklar. Ülkemizi yurt dışında temsil edecek olan iki yetenekli sporcu, Gençler ve 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonasında görev alacak. Milli takıma davet edilen, sporculardan madalya beklenildiği de ifade ediliyor.

Haltercilerden Madalya Bekleniyor

Yıldızspor halter sporcuları olan Sedat Atsız ile Ayşegül Çakın, bu yıl yapılacak ola Gençler ve 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonasına davet edildiler. Milli takıma davet edilen yetenekli oyuncuların, bu şampiyonadan madalya beklenildiği de ifade ediliyor.

Aydın kentinin gururu olan iki haltercinin milli takıma seçilmesi, Yıldızspor takımında da heyecana neden oldu. Milli takımın kampına davet edilen iki sporcunun kampa katılmak üzere harekete geçecekleri ifade ediliyor.

Güncel Yazılar