Yıldızspor Ana Kadrosu Korunacak!

Yıldızspor Ana Kadrosu Korunacak!

Aydın Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden Yıldızspor futbol takımı, gelecek sezon itibariyle iskeletini koruyacak. Böylece gelecek sezon için şimdiden hazırlıklarını yapmaya başlayan mavi beyazlılar, gelecek sezon için oldukça iddialı bir konuma gelecekç

Aydın BAL sezonunda etkili bir dönem geçiren Yıldızspor, özellikle iç transferde mevcut kadronun korunması için gerekli tedbirleri almayı amaçlıyor. BAL sezonunda iyi bir dönem geçiren Yıldızspor, aynı zamanda gelecek vaat eden futbolculardan da oluşuyor.

Yönetim Kadroyu Korumak İstiyor

Korona virüs salgını nedeniyle BAL sezonunda liglere ara verildiği biliniyor. Liglere ara verilmeden önce BAL’da 3. Sırada yer alan Yıldızspor futbol takımı, gelecek sezonun hazırlıklarına da şimdiden başladı. Topladığı 45 puan ile ligde oldukça iyi bir konumda bulunan Yıldızspor, gelecek sezon çok daha ileri başarılar hedefliyor!

Kulüp başkanı olan Kaya Özcan yapmış olduğu açıklamada gelecek sezon itibariyle takımın kadrosunu korumayı hedeflediklerini belirtti. Bu kapsamda alınacak kararların takımın teknik direktörünün vereceği raporlar doğrultusunda şekilleneceği de açıklandı.

Güncel Yazılar