Tuğlaspor Başkanı Genel Kurulda Aday Olmayacak!

Tuğlaspor

Aydın şehrinin futbol takımları arasında yer alan Tepecik Tuğlaspor takımının başkanı olan Ertan Kaya, yapılacak olan kurultayda aday olmayacağı açıklandı. Öte yandan kulübün genel kurulunun 28 Mayıs tarihi itibariyle yapılması planlanırken, bu kurulun Covid 19 salgınından dolayı ertelendiği de ifade ediliyor.

Tepecek Tuğlaspor takımının başkanı olan Ertan Kaya yapmış olduğu açıklamada genel kurulun ertelendiğini ifade ederek; Ağustos ayı itibariyle yapılması planlanan genel kurulda aday olmayacağını belirttiği ifade ediliyor.

Başkan 15 Yıldır Bu Görevde Bulunuyor

Aydın Tepecik Tuğlaspor takımının tam 15 yıldır başkanı olan Ertan Kaya yapmış olduğu açıklamada bundan sonra yönetime girmeyi isteyenlerin öncelikli olarak kulüp aidatlarını ödemeleri gerektiğini ifade etti. Böylece kendisinin bundan sonraki genel kurulda aday olmayacağını da sözlerine ekleyen Kaya, artık yönetim de oluşturmayacağını sözlerine ekledi.

Kulübe sahip çıkılması gerektiğinin de altını çizen Kaya, başarılı bir şekilde başkanlık görevini yürüttüğünü belirterek; toplamda 5 şampiyonluk kazandıklarının da altını çizdi. Gelin kulübe sahip çıkın şeklinde açıklama yapan Kaya; kendisinin yeni yönetime elinden geldiği kadarıyla yardımcı olacağını da sözlerine ekledi.