Aydın Didimspor Federasyona Çağrıda Bulundu

Aydın

Aydın Didimspor’dan federasyona önemli bir çağrıda bulunulduğu ifade ediliyor. Bu kapsamda Süper Amatör Ligin 1. Grubunda mücadele eden Didimspor, bu sezon itibariyle yükselme grubunda Play – Off oynamayı hak kazandı. Kulüp yöneticilerinin yaşanılan olaylardan dolayı play – off oynamaya hak kazanan tüm takımların bir üst lige çıkmayı hak ettiğine dair yaygın bir görüşün ortaya atıldığı da ifade ediliyor.

Didimspor’un futbolcularına olan tüm ödemelerini yaptığı ifade edilerek; takım yönetiminin federasyona önemli bir çağrıda bulundukları da belirtiliyor. BAL ligine yükselmek için play – off oynamaya hak kazanan Didimspor’un; bir üst lige çıkabilmek için etkili bir mücadelenin içerisinde yer alacağı da ifade ediliyor.

Didimspor Şampiyon Oldu!

Aydın Süper Amatör Liginin 1. Grubunda şampiyon olmayı başaran Aydın temsilcisinin BAL ligine yükselmek için play – off maçlarına çıkacağı ifade ediliyor. Öte yandan kulüp yönetiminin sosyal medya hesabı aracılığıyla federasyona önemli bir çağrıda bulunduğu da belirtiliyor.

Play- off ilk maçlarının sonrasında liglerin ertelendiğini açıklayan kulüp yönetiminin federasyona play –  off oynamayı hak eden tüm takımların bir üst lige çıkması teklifinde bulundukları da belirtiliyor. Kulüp yönetimi insan sağlığının her şeyin üzerinde olduğunu ifade ederek; Covid 19 salgınına dair alınan tedbirlere uyulması gerektiğini ifade ettikleri de belirtiliyor.