Teknik Direktör Özer Erdem Kuşadası 1922 FK’da

Önümüzdeki sezon için Aydın Süper Amatör Ligine yükselmeye hak kazanan Kuşadası 1922 Futbol Kulübü yeni teknik direktörü ile anlaşma sağladı. Başarılı sporcu Özer Erdem, Ege takımının hocası oldu. Geçtiğimiz sezon Trabzon Gençlik Spor amatör küme düşerken Davutlarspor ise Bölgesel Amatör Lig’e yükselmişti. Kuşadası 1922 Futbol Kulübü ise gösterdiği yüksek performans ile taraftarlarını memnun etmişti. İşte Kuşadası 1922 Futbol Kulübü’nün yeni teknik direktörüne dair merak edilenler…

Kuşadası 1922 Futbol Kulübü 2022 – 2023 sezonu için Süper Amatör Lig’de kendisine BAL hedefi koydu. Kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarına hız kesmeksizin devam eden Ege ekibi, 13 transfere imza attı. Ligdeki varlığını güçlendirmek isteyen kulüp, son olarak yaptığı teknik direktör transferi ile gündeme damgasını vurdu.

Kuşadası 1922 Futbol Kulübü’nden Resmi Açıklama

Kuşadası 1922 Futbol Kulüp Başkanı Atilla Serhan Tuğlu, yaptığı resmi açıklamalar ile teknik direktör Özer Erdem’in gelişini kesin olarak duyurdu. Kuşadası ekibini bilen ve çalışma dinamiğine aşina olan Özel Erdem’in daha önce Kuşadası Gençlik Spor’a 2 dönem için şampiyonluk yaşattığı konuşuldu. 2021 – 2022 sezonunda 1. Amatör Lig’de şampiyon olan Ege ekibi, Süper Amatör Lig’e yükseldi.

Başkan Tuğlu, açıklamalarında yeni hedeflerinin BAL Ligi’ne yükselmek olduğunu ifade ederken 2022 – 2023 sezonu için hem çok heyecanlı olduklarının hem de transfer çalışmalarına yoğunlaştıklarının altını çizdi. Taraftarlar, ilerleyen günlerde gerçekleşecek Kuşadası 1922 Futbol Kulübü toplu imza törenini büyük bir coşku ile bekliyor.

Teknik Direktör Özel Erdem Memnuniyetini Bildirdi

Kuşadası 1922 Futbol Kulübü yeni teknik direktörü Özer Erdem, yapılan sözleşme ile alakalı memnuniyetini dile getirdi. Aynı zamanda kulüp başkanı Atilla Serhan Tuğlu başta olmak üzere tüm yönetime teşekkürlerini ifade eden Erdem, 2022 – 2023 sezonunda önlerinde yer alan Süper Amatör Lig maçlarını başarı ile tamamlamak istediğini belirtti. Yönetimin Kuşadası 1922 Futbol Kulübü’nde son derece güçlü olduğunu vurgulayan deneyimli teknik adam, kadronun da son derece güçlü olduğunu ve bu sezon için hedeflerine ulaşacaklarına emin olduğunu söyledi.