Sökeli Yıldız Oyuncular Didimspor’da Parlıyor!

Didimspor

Didimspor son zamanlarda yıldızı gittikçe parlayan Sökeli yıldızlar sayesinde ligde etkili oluyor. Ligde etkili ekipler arasında yer alan Didimspor; takımında oynayan Kadir Canbaz ile Kaan Yazgan özellikle bu sezondaki etkili oyunları dikkatleri üzerine çekiyor. Aydın temsilcisi olan Didimspor’da Sökeli yıldız oyuncuların yıldızı her geçen gün daha da fazla parlıyor.

Sarı lacivertli takımın savunma mevkiinde oynayan Kaan Yazgan ile birlikte ekibin hücum bölgesinde oynayan Kadir Canbaz’ın etkili futbolunun Didemspor’u başarılı kıldığı ifade ediliyor. Amatör Süper Ligde mücadele eden Didimspor’un bu sezon itibariyle oldukça etkili bir sezon yaşadığı belirtilirken; özellikle sökeli futbolcuların bu başarıda rollerinin büyük olduğu ifade ediliyor.

Hem Savunmada Hem de Hücumda İyiler

Didimspor takımının Aydın Sökeli oyuncularının bu sezon itibariyle son derece etkili bir oyunu ortaya koydukları ifade ediliyor. 1. Amatör Kümenin etkili takımı olan Didimspor’da Sökeli futbolcuların hem hücumda hem de savunmada takımlarına katkı sundukları ifade ediliyor.

Didimspor’da forma giyen Sökeli futbolcuların yıldızlarının her geçen gün parladığı ifade edilirken; Sökeli oyuncuların takımlarının başarısında son derece etkili oldukları da belirtiliyor.