Sökespor Rakibini Bekliyor

Sökespor

Bölgesel Amatör Lig’de mücadelede yer alan Sökespor; liglerin açılmasını bekliyor. Koronavirüs nedeniyle liglerin ertelenmesi sonrasında Sökespor’lu futbolcular da çalışmalarına evlerinden devam ediyor. Play Out turunda mücadele edecek başarılı ekibin, artık yeni rakibini beklediği ifade ediliyor.

Lige verilen aranın sonrasında Bölgesel Amatör Liginde kalabilmek için Play Out maçına çıkacak olan Sökespor; Aydın kentinin önemli bir futbol takımı olmaya devam ediyor. BAL’da kalabilmek için Play Out maçına çıkacak olan Sökespor’un bu maçı heyecanla beklediği ifade ediliyor.

Yeni Teknik Direktörle Kaybetmediler

Yeni teknik direktör Göksel Özdemir’le çıkmış olduğu son 4 maçından kaybetmeyen Sökespor; liglerin Açılmasını sabırsızlıkla bekliyor. Play Out maçlarında karşılaşacak olan Aydın takımının; ligde 4 maçı kalmış bulunuyor. 8. Grup’ta oynayan Sökespor’un son zamanlarda iddiasını sağlamlaştırdığı da biliniyor.

Eski teknik direktör İhsan İdikut’un takımdan ayrılması sonrasında Sökespor takımının teknik direktörü olan Göksel Özdemir ile evlerinde oynadıkları hiçbir maçı kaybetmeyen Sökespor’u liglerin açılmasını sabırsızlık içerisinde beklediği ifade ediliyor.