Naz-Naz İkinci Yarıda Sadece 10 Puan Toplayabildi

Nazilli

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig ekibi olan Nazilli Belediyespor; ligin ilk yarısında oldukça başarılı bir grafik ortaya koymuştu. Ancak ligin ikinci yarısı itibariyle bu başarılı grafiği devam ettirmekte zorlanan Naz Naz, ikinci yarı itibariyle sadece 10 puan toplamayanı başarabildi. Aydın Nazilli temsilcisinin ikinci yarı itibariye başarısında belirgin bir oranda düşüş yaşadığı belirtiliyor.

3. Lig’de ilk sezonu tam 30 puan toplayarak ikinci sırada tamamlamayı başaran Nazilli Bedediyespor’un ligin ikinci yarısı itibariyle olumsuz bir grafik sergilediği belirtildi. Ligin ikinci yarısındaki oynanan maçlarda sadece 10 puan çıkartmayı başaran Naz Naz’da bu durumum sebebi araştırılıyor. 3. Ligin ikinci yarısı itibariyle ligde en az puan toplayan üçüncü takım olan Naz Naz’ın, ligler açıldığını bu durumu telafi etmesi hedefleniyor.

Nazilli Belediyespor İkinci Yarıda Çöküşe Geçti

Ligin ilk yarısı itibariyle başarılı bir grafik sergileyen Nazilli Bediyespor’un ikinci yarı itibariyle çöküşe geçtiği konuşuluyor. Bu kapsamda Naz Naz’ın ikinci yarı itibariyle sadece 10 puan toplamış olması; bunun en büyük kanıtı olarak tanımlanıyor. İkinci yarı itibariyle taraftarını mutlu edemeyen Nazilli temsilcisinin; lige verilen aradan sonra yeninde şaha kalkması umuluyor.

Ligin ikinci yarısına bakıldığında en az puan toplayan 3 takım arasında yer alan Naz Naz’ın liglere verilen aradan sonra eski formuna kavuşup kavuşmaması önemli bir soru olarak karşımıza çıkıyor.