Nazilli Belediyespor Tedbirini Aldı

Nazilli Belediyespor Futbol

Koronavirüs salgını neticesinde liglerin ertelenmesi sonrasında Aydın temsilcisi olan Nazilli Belediyespor Futbol takımı, virüse karşı tedbirlerini almaya başladı. Bu kapsamda kulübe ait Yıldırım Demirören Tesislerinde ilaçlama çalışmalarının yürütüldüğü açıklanarak; Koronavirüse dair önlemlerin alındığı bilgisine ulaşıldı.

Bilindiği üzere TFF ile Spor Bakanlı tarafından geçtiğimiz hafta itibariyle liglerin ertelenmesi kararı alınmıştı. Koronavirüs tedbirinden dolayı bu erteleme kararı alınırken; takımlar da kendi önlemlerini almaya başladılar. Liglere ara verilmesinden sonra tüm takımlarda olduğu gibi Nazilli Belediyespor’da futbolcularına izin vermişti.

Tesisler İlaçlandı!

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde Nazilli Belediyespor takımının tesislerinin de ilaçlandığı belirtildi. Yıldırım Demirören Tesislerinde Koronavirüs önlemleri çerçevesinde ilaçlama faaliyeti yapılırken; futbolculara da izin verildiği açıkladı.

Geçtiğimiz Pazartesi Günü itibariyle temizlenen tesislerin bugün itibariyle ilaçlanarak; dezenfekte edildiği açıklandı. Öte yandan tesislerin stabil bir vaziyette kapalı tutulacağı açıklanırken; liglerin açılmasına kadar geçen süre boyunca gerekli önlemlerin de alınacağı açıklandı. Öte yandan Esat Ergüler Spor Tesislerinde de gerekli önlemlerin alındığı bilgisine ulaşıldı.