Nazilli Belediyespor 40 Puanla Ara Verdi

Nazilli Belediyespor

Liglerde Coronavirüs arasına toplamda 40 puan toplayarak giren Nazilli Belediyespor, topladığı bu puanla ligde 7. Sırada yer alıyor. Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Nazilli temsilcisi, lige verilen aradan sonra nasıl bir strateji geliştireceğini hesap ediyor. Şimdiye kadar oynadığı maçlarda toplam 40 puana ulaşan Nazilli Belediyespor’un gözünü yukarılara kaydırdığı da biliniyor.

Coronavirüs salgını nedeniyle liglere ara verilirken, Nazilli temsilcisinin aradan sonra kalan maçlarını en iyi şekilde oynayarak, ligi mümkün olan en iyi yerde tamamlamayı planladığı bildirildi. Nazilli ekibinin hedefinin Play – Off potasına kalmak olduğu belirtilirken; bunun için takımın tüm hazırlıklarını da tamamlandığı bildiriliyor.

Takım Hücuma Ağırlık Verecek

Ligi üst sıralarda tamamlamayı hedefleyen Nazilli Belediyespor; bunun için özellikle hücum hattına özen göstereceği belirtiliyor. Bu kapsamda etkili bir oyun ortaya koyarak sahaya mutlak galibiyet parolasıyla çıkacak olan takımın; kalan tüm maçlarını da kazanmayı hedeflediği biliniyor.

Şimdiye kadar çıkmış olduğu 28 karşılaşmanın tamamında 47 gol atmayı başaran Nazilli Belediyespor’un özellikçe hücum hattının son derece başarılı olduğu da biliniyor. Siyah inciler bu sayede ligde kalan tüm maçlarını kazanmayı da hedefliyor.