Nazilli Belediyespor Takımı Golcü Aldı

Nazilli Belediyespor Takımı Golcü Transfer Etti

Aydın temsilcisi Nazilli Belediyespor Takımı önemli bir transfere imzasını atarak, etkili bir transfer çalışmasını noktaladı. Pazarspor takımında forvet pozisyonunda oynayan Muhammet Ali Aydın ile anlaşan Nazilli Belediyespor, böylece golcü sorununa da çözüm bulmuş oldu.

Gelecek sezon itibariyle şampiyonluk hedefi bulunan Nazilli Belediyespor, bu hedef için etkili transferler yapmaya başladı. Bu kapsamda yeni sezonun hazırlıklarına devam eden Nazilli Belediyespor Futbol Takımının, Pazarspor oyuncusu Muhammet Ali Aydın’ı renklerine bağladığı ifade edildi.

Nazilli Belediyespor Takımı Golcüsünü Buldu!

Gelecek sezonun hazırlıklarına etkili bir şekilde başlayan Nazilli Belediyespor’un önemli bir transfere imzasını attığı belirtiliyor. Bu kapsamda golcü sorununa çözüm arayan Nazilli Belediyespor Takımının, Pazarspor takımının golcüsüyle anlaştığı ifade edildi.

Muhammet Ali Aydın futbola İzmirspor takımında başlamış ve daha sonradan Maltepespor, Elazığ Belediyespor, Payaspor ile Pazarspor formalarını giymişti. Son sezonda fileleri 7 kez havalandıran Aydın, toplamda 27 maçta forma giymişti. Nazilli Belediyespor Takımının bu transfer sonrasında golcü sorununa etkili bir şekilde çözüm bulmayı başardığı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar