Nazilli Belediyespor İç Transfer Sorunu Yaşıyor

Nazilli Belediyespor İç Transfer Sorunu Yaşıyor

Aydın temsilcisi olan Nazilli Belediyespor İç Transfer konusunda büyük bir sorun yaşıyor. Daha önceki dönemde uygulanan hatalı transfer politikasını neticesinde Nazilli Belediyespor’un önemli sorunlar yaşadığı ifade ediliyor. An itibariyle kadrosunda bulunan 6 futbolcusuyla 1 yıllık süreyle sözleşme imzalayabilen Nazilli Belediyespor takımının, 17 futbolcusunun ise sözleşmesi bitti.

Toplamda 17 futbolcusunun sözleşmesi bittiği için kadrosu boşan Nazilli Belediyespor futbol takımının bu sorunun giderilmesi için ne tür bir önlem alacağı merakla bekleniliyor. Öte yandan Siyah Beyazlı takımın gelecek sezon itibariyle kadrosunun nasıl olacağı da merak ediliyor.

Nazilli Belediyespor İç Transfer Konusunda Sıkıntılı

Toplamda 17 oyuncusunun birden sözleşmesinin bitmesi sonrasında Nazilli Belediyespor İç Transfer de sıkıntılı yorumlarının yapılmasına neden oldu. Şimdiye kadar sadece 6 futbolcusuyla 1 yıllık sözleşme imzalayabilen Nazilli Belediyespor’un bu sorunu nasıl çözeceği merakla bekleniliyor.

Nazilli Belediyespor’un kadrosunun boşalmış olması camianın da tepkisine neden oldu. Bu kapsamda takımın bu sorunun üstesinden gelmek için etkili bir çalışmayı başlattığı da ifade ediliyor. Böylece yönetimin tepkilerin önüne geçtiği de ifade ediliyor.

Güncel Yazılar