Nazilli Belediyespor Stoper Aldı

Nazilli Belediyespor Stoper Aldı

Gelecek sezonun hazırlıklarına devam eden Nazilli Belediyespor transfer çalışmalarına imza atıyor. Gelecek sezona iddialı bir şekilde hazırlanan Nazilli temsilcisi takımın, en son bir stoperi renklerine bağladığı biliniyor. Yozgatspor futbol takımının formasını giyen Tamer Arıcı’yı renklerine bağlayan Nazilli temsilcisinin, bu sayede savunmasını güçlendirdiği de ifade ediliyor.

Yozgatspor futbol takımında savunma mevkiinde oynayan Tamer Arıcı ile anlaşan Nazilli Belediyespor’un transfer çalışmalarına devam ettiği bildiriliyor. Yeni sezon hazırlıklarına hız veren Nazilli temsilcisinin aynı zamanda transfer çalışmalarına da devam ettiği ifade ediliyor.

Nazilli Belediyespor Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor!

Transfer çalışmalarına ara vermeden devam eden Nazilli Belediyespor’un bu sayede kadrosunu güçlendirdiği da ifade ediliyor. Siyah beyazlı takımın Tamer Arıcı ile 2 yıllık sözleşmeye imza attığı biliniyor. En son Yozgatspor 1959 FK takımında forma giyen Arıcı, pek çok farklı takımda da forma giymiş durumda.

Yetenekli stoper Tamer Arıcı’yı renklerine bağlayan Nazilli Belediyespor’un bu sayede gelecek sezon itibariyle etkili bir performansı sergilemeyi hedeflediği de ifade ediliyor. Böylece gelecek sezon çok daha güçlü bir takım izleyecek gibiyiz!

Güncel Yazılar