Mayıs Ayında Antrenmanlar Başlıyor

Aydın Amatör Süper Lig

Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında ülkemizde futbol liglerine ara verilmişti. Türkiye Futbol Federasyonu UEFA ile yaptıkları toplantı sonrasında liglerin yeninden Haziran ortalarında açılacağını belirttiği ifade edildi. Bu haber sonrasında pek çok futbol takımında olduğu gibi Aydın Amatör Süper Lig takımlarının da Mayıs ayı itibariyle çalışmalarına başlayacakları belirtildi.

Süper Lig takımları arasında yer alan Kasımpaşa, Göztepe ile Denizlispor takımlarının çalışmalarına başladıkları ifade ediliyor. Yine 1. Lig takımları arasında yer alan Boluspor, Altay takımlarının da lig çalışmalarına başladıkları belirtiliyor. Bu kapsamda Aydın takımlarının da hazırlık çalışmalarına Mayıs ayında başlayacakları ifade ediliyor.

Aydın Amatör Süper Lig Takımları Toplanıyor!

Lige verilen ara sonrasında liglerin açılacağına dair açıklamaların yoğunlaşmasına paralel olarak Aydın Amatör Süper Lig takımlarının da toplanacağı belirtiliyor. Bu kapsamda Didimspor, Aydın Büyükşehir Belediyespor, Kuşadasıspor ile Çine Maranspor takımlarının toplu çalışmalarına başlayacakları idade edildi.

Alınan bilgilere göre Aydın Amatör Ligde yer alan takımlar Mayıs ayı itibariyle top başı yaparak, lig sonrası döneme hazırlık yapmaya başlayacaklar. Böylece futbola duyulan özlemler de son bulmuş olacak!