Halil Attığı Gollerle Beğeni Kazanıyor

İncirliova Belediyespor

İncirliova Belediyespor futbol takımının golcüsü olan Halil İbrahim Yılmaz bu sezon attığı gollerle dikkatleri üzerine çekiyor. İncirliova Belediyespor’un yetenekli golcüsü tecrübesiyle attığı gollerle adından sıklıkla söz ettirmeyi de başarıyor. Aydın Süper Amatör Ligi 1. Grup içerisinde yer alan İncirliova temsilcisinin golcü futbolcusu Halil, bu sezon attığı 13 golle adından söz ettiriyor.

Toplamda 10 asist yapan ve güzel oyununu 13 golle süsleyen Halil İbrahim Yılmaz, takımına oldukça önemli katkılar da sunuyor. Takımının en golcü oyuncusu olan Halil, asisteleriyle de büyük beğeni kazanıyor. Her ne kadar Takım olarak Play Off şansını kaybetseler de güzel futboluyla beğeni kazanan İncirliova temsilcisinin, maçlarım heyecanla bekleniyor.

İkinci Yarıda Tam 11 Gol Attı

Aydın İncirliova Belediyespor futbol takımının forveti olan Halil İbrahim yılmaz; bu sezonun ilk yarısında 2 gol atabilmişti. Sezonun ikinci yarısı itibariyle ise tam 11 gol atmayı başaran Halil, golleriyle de büyük beğeni kazanıyor. 27 yaşındaki yetenekli futbolcu ikinci yarıda attığı gollerle toplam gol sayısını da 13 çıkarmış oldu.

Gollerini 10 asistle de destekleyen Halil, İncirliova temsilcisinin tam 5 sezondur formasını giyiyor. Yükselen performansı sonrasında takımının ikinci kaptanı olan Halil, güzel futboluna devam ediyor. Elbette ki onun bu performansı takımın antrenörü olan Ahmet Duman ile ekibinin de gözlerinden kaçmıyor.