Didimli Okçu Sporcular Yeteneklerini Sergiledi

Didimli Okçu Sporcular Yeteneklerini Sergiledi

Aydın Didimli okçu sporcular yeteneklerini sergiledi! Didim ilçesinin Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları dolayısıyla bir okçuluk müsabakası düzenlendi! Bu organizasyona katılarak başarı gösteren okçulara ödülleri de bir tören düzenlenerek verildi.

Didim Kaymakamlığının oluru ile gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri arasında yer alan okçuluk karşılaşmalarına sporcular yoğun ilgi gösterdi. İlçede yaşayan okçu sporcuların katılım gösterdikleri etkinliğe ilgi de beklenilenden çok fazla oldu. Söz konusu organizasyon Didim Atatürk Stadı’nda düzenlendi.

Didimli Okçu Sporcular Yarıştı

Okçuluk sporuyla ilgili olan sporcuların katılım gösterdiği 30 Ağustos Zafer Bayramı müsabakalarında ödül kazananlara ödülleri dağıtıldı. Bu kapsamda bu organizasyonun kız ve erkekler olmak üzere iki farklı kategoriden oluştuğu da belirtildi.

Etkinlik sonrasında etkinlikte başarı gösteren okçu sporculara madalyaları takdim edildi. Didim Kaymakamının da katıldığı ödül töreninde sporcuların başarılı atışlar yapması, organizasyonu düzenleyenleri de memnun etti. Öte yandan etkinlikte dereceye giren sporculara madalyalarının verilmesinin ardından katılımcıların fotoğraf çektikleri de ifade edildi.

Güncel Yazılar