Buharkent Turkuazspor da Evden Çalışıyor

Aydın

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 20 yaş altındakilere sokağa çıkma yasağı uygulanmasından dolayı Aydın temsilcisi olan Buharkent Turkuazspor’da da toplamda 9 futbolcunun çalışmalarına evden devam edeceği belirtildi. Aydın Futbol İkinci Amatör Küme’nin 4. Grubunda yer alan Buharkent Turkuazspor futbolcuları yasaklara takıldı.

Genç oyuncularıyla dikkatleri üzerine çeken Buharkent Turkuazspor’da 20 yaş altındaki futbolcuların yasağa takıldığı ifade ediliyor. Takımın toplamda 9 futbolcusunun yasağa takıldığı belirtilirken; bu futbolcuların çalışmalarına evlerinden devam edecekleri de açıklandı.

Toplamda 9 Futbolcu Yasağa Takıldı

Genç oyuncularının sayısının fazla olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Aydın temsilcisi Buharkent Turkuazspor’da toplamda 9 futbolcunun 20 yaş altında olduğu ifade ediliyor. 20 yaş altındaki gençlerin sokağa çıkmasının yasak ilan edilmesinden sonra 9 futbolcunun çalışmalarına evlerinden devam ettikleri belirtiliyor.

Her zaman altyapıya verdikleri önemle dikkatleri üzerine çeken kulüp yönetiminin kurumların verdiği kararlara uyum sağladıklarını ifade ettikleri de belirtiliyor. Turkuazspor’da toplamda 9 futbolcusunun yasağa takıldığı ifade edilerek; bu futbolcuların kendilerine verilen antrenman programına uygun bir şekilde evlerinden çalışma yaptıkları da açıklandı.