Aydınspor  Zirve Mücadelesini Bırakmıyor

Aydınspor maçları

Kendi sahsında Tuğlaspor ile karşılaşan Aydınspor; mücadeleden 3 golle ayrılmasını bildi. Aydın amatör Süper Lig 2. Grupta yer alan Aydınspor; zirve mücadelesini sonuna kadar veriyor. Zirve yolundaki önemli maçlardan birisi olan Tuğlaspor maçını da kayıpsız atlatan Aydınspor; atın önündeki maçlara bakıyor. Aydınspor maçları birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olmaya devam ediyor!

Geçtiğimiz Haftaki Kayıp Telafi Edildi!

Zirve mücadelesine kayıpsız olarak devam eden Aydınspor; geçen haftaki kaybını da telafi etmiş oldu. Geçtiğimiz hafta itibariyle Çine Madranspor ile deplasmanda oynayan Aydınspor; bu maçı kaybetmişti. Adnan Menderes Stadı’ndaki yan sahada oynanan maç; siyah beyazlılar açısından oldukça iyi başladı. İlk yarı itibariyle oldukça fazla gol pozisyonu bulmayı başaran siyah beyazlılar; rakip takımı 3-1’lik net bir skorla yenmesini de bildi.

Aydınspor maçları arasında en heyecanlı maç grubu içerisinde yer alan Tuğlaspor maçının bol gollü geçmesi seyircinin de yüzünü güldürdü. Maçın gollerini ise Eyüp elma ve Yusuf attı. Siyah beyazlılar Yusuf’un ayağından 1, Eyüp Elma’nın ayağından 2 gol bulmayı başardı. Böylece ligde 17 puana yükselen siyah beyazlılar; 4. Sırada yer aldı.  Zirve mücadelesini hiçbir şekilde bırakmayan siyah beyazlılar İsabeyli Şırlanspor’la deplasmanda karşı karşıya gelecek.