Aydınspor 1966 Masterlar Takımı Aydınspor’a Verdiği Destek ile Takdir Topladı

Aydın; Türkiye’nin tarihi ve doğal güzellikleri ile meşhur olan şehirlerinden birisidir. Futbol başta olmak üzere birçok spor kategorisini severek takip eden insanların yaşadığı Aydın’ın çok uzun süreden bu yana bilhassa Süper Lig’de temsilcisi bulunmuyor.

Tıpkı Türkiye’deki diğer şehirler gibi Aydın’ın da Süper Lig’de bir temsilcisinin olması isteniyor. Yakın zamanda bir Aydın takımının Süper Lig’de olması; herkesin tek ümidi! Bu noktada, Aydın kulüpleri arasındaki dayanışma dikkat çekici! Siz de yazımız sayesinde Aydınspor 1966 Masterlar Takımı’nın Aydınspor’a vermiş olduğu destek hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şampiyonluk Mücadelesi Veren Aydınspor’a Bir Destek de Aydınspor 1966 Masterlar Takımı’ndan Geldi

Aydınspor 1966 Masterlar Takımı; bu sezon liginde bir hayli başarılı bir performans sergileyerek şampiyonluk adayı olmayı başaran Aydınspor’a güzel bir jestte bulundu. Başkan Barış Mayadağ; Aydınspor forması satın almaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti. Kendisinin de bir dönem büyük bir gururla formasını terlettiği Aydınspor’un formasını alarak siyah beyazlı kulübe ufak bir jest yaptığını belirtti.

Aydınspor 1966 Masterlar Takımı; geçmiş yıllarda amatör ve profesyonel liglerde forma giymiş oyunculardan oluşuyor. Aydın Süper Amatör Lig’de ilk yarıyı lider kapatan ve şampiyonluğun en büyük favorisi olarak gösterilen Aydınspor’un bu başarısına kayıtsız kalamayan Aydınspor 1966 Masterlar Takımı; siyah beyazlı forma alarak güzel bir dayanışma örneği gösterdi. Hem başkan Barış Mayadağ’ın hem de bu takımda forma giyen Recep Dalman’ın yapmış olduğu bu hareket büyük beğeni topladı. Başkan Mayadağ; Aydınspor’un ne kadar değerli bir kulüp olduğunun farkında! Çok uzun yıllar önce Süper Lig’de yer alan Aydınspor’u tekrardan güzel yerlerde görmek istediklerinin altını çizen Mayadağ; Aydın şehrinin bunu hak ettiğini sözlerine ekledi.

Kulüp başkanı ve futbolcunun forma alması; sosyal medyada da kendisine yer buldu. Efsane taraftara Efsane’nin forması yakışır kampanyasına destek veren Mayadağ’a Aydınspor taraftarları sosyal medya üzerinden teşekkür ettiler. Buna ek olarak, birçok Aydınspor taraftarı; geçmiş yıllarda bu takımda forma giymiş olan futbolcuları da bu kampanyaya destek vermeye çağırdı. Söz konusu kampanyanın ilerleyen günlerde daha çok kişiye ulaşması ve forma satışlarının patlaması bekleniyor.

Aydınspor Ligde Ne Durumda?

Siyah beyazlı takım; bu sezon Aydın SAL 2. Grup’ta yer alıyor. Grupta dokuz takım bulunuyor. Aydınspor; ligin ilk yarısında sekiz maça çıktı. Bu maçların yedisini kazanmasını bildi. Yalnızca bir beraberlik alarak kalitesini gösterdi. Aydınspor; attığı 19 gole karşılık olarak kalesinde dört gol gördü. Sonuç olarak, 22 puan ve 15 averaj ile ligde lider durumda bulunuyor.

Aydınspor; 30 Ocak 2022 Pazar günü Aydın 1 Nolu Saha’da Fatih Bilgi İşlem Koçarlı Menderesspor ile karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati 14.00!