Aydınspor 1923 Futbolcularıyla Sözleşme İmzalayacak mı?

Aydınspor 1923

Aydınspor 1923 takımında toplam 14 futbolcunun sözleşmesinin bitmek üzere olduğu ifade edilirken; yönetimdeki belirsizlik de kafa karışıklığına neden oluyor. Kadrosundaki futbolcuların büyük bir çoğunluğunun sözleşmelerinin bitiyor olması Aydınspor için önemli bir sorun olarak tanımlanıyor. Kadrosunda bulundurduğu 26 futbolcusunun 14’ünün sözleşmesinin 31 Mayıs tarihi itibariyle sona ereceği ifade ediliyor.

Tam 14 futbolcunun sözleşmesinin bitiyor olması Aydınspor’un önündeki en büyük sorunlar arasında yer alıyor. Takımdan en son 5 kiralık oyuncunun gittiği belirtilirken; kadroda ise henüz sözleşmesi devam eden 7 ismin kaldığı ifade edildi. Aydın temsilcisi henüz Play – Off şansını yakalayamamışken; sezon sonu itibariyle de kadro sorunu yaşayacağa benziyor.

Kongrede Başkan Adayı Çıkmadı!

Yapılan kongrede Aydınspor 1923 futbol takımına başkan adayı çıkmazken; bir aylık bir süre içerisinde kongrenin yeniden yapılması da kararlaştırıldı. Bununla birlikte takımda yer alan futbolcuların çoğunluğunun sözleşmesinin bitiyor olması da önemli bir sorun olarak tanımlanıyor.

Öte yandan henüz sözleşmesi bitecek olan futbolcularla herhangi bir görüşmenin yaşanılmadığı ifade edilirken; takımın yapılacak olan kongre sonrasında rahatlayacağı düşünüyor.