Aydınlı Hakem Bahattin Şimşek; Fenerbahçe Maçını Yönetecek

Bahattin Şimşek

Aydın kentinin yetiştirmiş olduğu önemli futbol hakemleri arasında yer alan Bahattin Şimşek; Fenerbahçe maçını yönetecek. Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan görevlendirme neticesinde Şimşek; Ziraat Türkiye Kupası maçında düdük çalacak.

Ziraat Türkiye Kupası 16. Tur maçında göre alan Şimşek; Hes Kablo Kayserispor ile Fenerbahçe’nin maşını yönetecek. Bu sezon itibariyle pek çok farklı maçta görev üstelenen Şimşek; 16. Tur maçında da görev alacak. Kayserispor ile Fenerbahçe arasındaki müsabakayı yönetecek olan Şimşek; bu zorlu mücadeleye hakem olarak atandı.

Zorlu Maç Aydınlı Hakemi Bekliyor!

Kayserispor ile Fenerbahçe maçının çekişmeli geçeceği düşünülürken; bu maçın hakemler açısından da üstün performanslı bir maç olduğu konuşuluyor. Aydınlı hakemin maçtaki yardımcıları ise; Hakan Yemişken ile Mehmet Cem Satman olarak açıklandı.

Kayserispor Fenerbahçe maçının 4. Hakemi Emre Kargın olurken; maçın VAR hakemliğine ise Atilla Karaoğlan atanmış durumda. Yine maçın AVAR Hakemliğini ise Kemal Yılmaz’ın yapacağı açıkladı. Bu çekişmeli maçın bugün itibariyle oynanacağı açıklandı.